"Nic, absolutnie nic, nie jest w stanie nas odłaczyć od miłości Chrystusa"

Modlitwa za całą rodzinę

Panie, Ojcze Swiety, Boze wszechmogacy i wieczny, blogoslawimy Ciebie i dziekujemy Ci za nasza rodzine, która pragnie zyc zjednoczona we wzajemnej milosci. Ofiarujemy ci radosci i smutki naszego zycia.. W Tobie Boze pokladamy nasze nadzieje na przyszlosc. Boze, zródlo wszelkiego dobra, spraw, zeby nie zabraklo nam chleba powszedniego i wzajemnej milosci. Zachowaj nas w zdrowiu i pokoju, prowadz nasze kroki ku dobru. Daj, abysmy po szczesliwym zyciu w tym domu, znów sie spotkali zjednoczeni w szczesciu niebieskim. Amen

 

 

.Modlitwa o siły

Panie Boże dodaj mi siły i odwagi bym nie stracił równowagi duszy, bo moje serce przez grzech się kruszy.Wejrzyj w moje życie bym dobrze przez nie kroczył, bym nikogo ze złej strony nie zaskoczył. Boże daj mi odwagi i siły bym dla bliźnich był miły, bym dawał innym siebie, gdy będą w potrzebie Nad tym wszystkim niech czuwa posłany przez Ciebie Anioł Stróż, by moje serce nie przykrył grzechu kurz.

 

Modlitwa przed wejściem do internetu i na katolickie Forum Online

Wszechmocny i wieczny Boże, Który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać, przede wszystkim, tego co dobre, prawdziwe i piękne, szczególnie w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, pomóż nam, błagamy Ciebie, przez wstawiennictwo św. Izydora, biskupa i doktora, abyśmy podczas naszych wędrówek w internecie kierowali nasze ręce i oczy tylko na to, co podoba się Tobie i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie te osoby, które spotkamy przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Święty Izydorze, módl się za nami!

 

 

Modlitwa za Ojczyznę ks. Piotra Skargi

 


Boże, Rządco i Panie narodów,

z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać,

a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej,

błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna,

chwałę przynosiła Imieniowi Twemu

a syny swe wiodła ku szczęśliwości.

Wszechmogący wieczny Boże,

spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom

i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej,

byśmy jej i ludowi Twemu,

swoich pożytków zapomniawszy,

mogli służyć uczciwie.

Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje,

rządy kraju naszego sprawujące,

by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym

mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen