NA PIĘTNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

14 LIPCA 2019

1. Dzisiaj piętnasta NIEDZIELA zwykła. Msze święte o godzinie : 7.30, 9.00 i 11.00. Po mszy świętej o godzinie 11.00 czyli około 12.00 chrzest bez mszy. Taca w przyszłą niedzielę miesiąca na prace remontowe i inwestycyjne w parafii. Dzisiejsza taca na opłaty kurialne. Za złożone ofiary składam staropolskie Bóg zapłać

2. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna po mszy świętej wieczornej od poniedziałku do środy w godzinach od 18.30 do 19.15.

3. W przyszłą sobotę o godzinie 19.00 , katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych tych dzieci których chrzest jest planowany na miesiące sierpień i wrzesień

4. We wtorek dodatkowo o godzinie 13.00 w kościele odbędzie się msza święta pogrzebowa + Danieli Leśniewskiej.

5. We wtorek, 16 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie N.M Panny z Góry Karmel. Matki Bożej Szkaplerznej

6. Ks. Proboszcz Jan Piekarski z parafii Psary zaprasza do wzięcia udziału w pielgrzymce do Lichenia i Kalisza w dniach 30 do 31 sierpnia 2019 r / to jest piątek i sobota/ koszt wyjazdu 170 złoty. Zgłoszenia w parafii Psary.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu przedstawicielom rodzin z ulicy Szosowa numery 34, 30, 28a, 28 i 26. W tym tygodniu 19 lipca zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Szosowa od numeru 22 do 14 a 26 lipca pozostali mieszkańcy ulicy Szosowej do końca strony parzystej.

8. Zapraszam do wzięcia udziału w pielgrzymce do Częstochowy w sierpniu w dniach od 23 do 26 . Pielgrzymka wyrusza w piątek a zakończenie w Niedzielę. Główne uroczystości w Częstochowie w poniedziałek. A zatem „do Maryi wszyscy wraz bo Maryja w Częstochowie oczekuje nas”.

9. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Diecezjalną Pielgrzymkę Niewiast i Dziewcząt , która tradycyjnie rozpocznie się w piątek 2 sierpnia br. o godzinie 11.00 UROCZYSTĄ SUMĄ ODPUSTOWĄ .

10. Zapraszam do zapoznanie się z prasą katolicką : Niedzielą, Gościem Niedzielnym, Rycerzem Niepokalanej.