NA TRZYDZIESTĄ TRZECIĄ

NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 17 LITOPADA 2019

1. Dzisiaj TRZYDZIESTA TRZECIA Niedziela zwykła. Trzecia Niedziela miesiąca. Msze święte o godzinie 7.30, 9.00 11.00 . Taca dzisiejsza przeznaczona na Inwestycje prowadzone w parafii . Za złożone ofiary składam z serca płynące Bóg zapłać.

2. Dziś po mszy świętej o godzinie 11.00, krótkie spotkanie rodziców klas trzecich z rodzicami. Omówienie porządku spotkań w miesiącu grudniu. Obecność obowiązkowa.

3. W tym tygodniu w środę przypada Uroczystość Świętego Rafała Kalinowskiego Patrona naszej Sosnowieckiej Diecezji. Msza święta wieczorem o godzinie 17.30. W piątek natomiast będziemy modlić się za wstawiennictwem Świętej Cecylii w intencji śpiewających i prowadzącym śpiewy liturgiczne.

4. W przyszłą Niedzielę , ostatnią w roku liturgicznym, uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy świętej o godzinie 9.00 , wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt zawierzenia parafii Chrystusowi Królowi

5. W tym tygodniu sprzątanie kościoła , w piątek 22 listopada o godzinie 18.30 Zapraszam rodziny z ulicy Belna numer 20 A, 18, 14, 12, 10 A i 10 Bóg zapłać za sprzątanie kościoła ekipie sześcioosobowej w minionym tygodniu, jednemu panu i pięciu paniom w tym jedna przedstawicielka młodzieży. Od pierwszej soboty grudnia rusza nowa kolejka.

6. Zapraszam do zapoznania się z prasą katolicką: Niedzielą, Gościem Niedzielnym , Rycerzem Niepokalanej. Gość Niedzielny kosztuje jedyne 6 złotych.